Nuskendęs slėnis
Gyvenimas – tai šešėlių žaismas, bet veidrodiniai daiktų atspindžiai mūsų sieloje kupini gilaus, baisaus realumo.

Choreografija

Šokis

Kostiumai

Muzika

Trukmė

Premjera

Prodiuseris
Vytis Jankauskas

Giedrė Kirkilytė, Vytis Jankauskas

Rūta Biliūnaitė

Skirmantas Sasnauskas

23 min.

2003 05 09

Lietuvos šokio informacijos centras

Šis spektaklis apdovanotas dviem Auksiniais scenos kryžiais: už geriausią 2004 metų choreografiją ir muziką spektakliui.

Atsiliepimai spaudoje:

„Darbas dviese, vienas kito minčių, jausmų supratimas, kūno pojūčių pajauta ir suderinamumas, santykių artumas ir intymumas leidžia veikti jautriai, kiek sentimentaliai, elegantiškai, subtiliai ir kartu leisti žiūrovui patirti kažką daugiau“.
Jelena Šalaj, 7 meno dienos, 2003 12 19

„Nuskendęs slėnis“ – apie viską ir apie nieką, apie savęs ieškojimą, apie šviesą, tamsą, tikrąjį „aš“ ir savęs atspindį. Labai giedras, šiltas kūrinys. Šokėjų bendradarbiavimas scenoje, jų improvizacijos panėšėjo į viską savyje panardinančią miglą“.
Vita Mozūraitė.  Lietuvos rytas, 2003 12 16

„Abu atlikėjai puikiai jaučia vienas kitą, tokios partnerystės, kokia būdinga šiam duetui, nėra išpuoselėjusi nė viena Lietuvos šiuolaikinio šokio trupė“.
Vita Mozūraitė. Kultūros barai, 2003

„Skaidri, erdvi, gaivi Skirmanto Sasnausko muzika, ją atitinkantis lengvas impresionistinis šokis, be jokių kliūčių „liejamas“ juodoje Mažosios salės erdvėje neleido pajusti tų didelių pastangų, kurių prireikė, kad šis choreografinis kūrinys pasiektų žiūrovą“
Helmutas Šabasevičius, www.omni.lt