Studija
Šalia Vyčio Jankausko šokio teatro veikianti šokio studija įkurta 1995 m. Šiuo metu studijoje veikia trys grupės (pradedančiųjų, pramokusiųjų ir  pažengusiųjų). Joje dėsto  V. Jankauskas,  G. Kirkilytė – Jankauskienė ir kiti šokio pedagogai. Studijoje yra dėstomi klasikinis, šiuolaikinis* ir džiazo šokiai, šokio ir kontaktinė improvizacija bei kompozicijos pagrindai.
Kasmet studiją lanko apie 80 įvairaus amžiaus žmonių. Studiją lanko ir visai nešokę, ir šokio specialybių studentai, ir profesionalūs šokėjai bei šokio mokytojai.
Šokio pamokų metu studiją lankantys asmenys supažindinami su šokiu – kaip kūno kalba, tam tikra komunikacijos priemone.  Kiekvieno žmogaus kūnas yra tarsi knyga, kuri saugo nuspėjamą ar nenuspėjamą fizinę, emocinę, dvasinę informaciją.  Šokio pamokų metu šokėjai supažindinami su pagrindiniais šiuolaikinio šokio* principais, ugdančiais gebėjimą laisvai, organiškai ir išraiškingai judėti erdvėje ir laike. Pažindami kūno sandarą, jo judėjimo principus ir galimybes, šokėjai išsiugdo gebėjimą taupiai, bet efektyviai panaudoti savo fizinius bei energetinius resursus judant. Įvairios šokio improvizacijos užduotys lavina jų gebėjimą išradingai ir kūrybingai šokiu išreikšti savo fizinius, emocinius ir dvasinius ypatumus bei galimybes. Naudojant vaizdinę medžiagą, šokėjai supažindinami su šiuolaikinio šokio ištakomis, raida bei dabarties tendencijomis.
Daugiau informacijos teiraukitės el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , telefonu 8 684 72 814 (Vytis Jankauskas).

*Šiuolaikinis šokis yra scenos meno forma, atsiradusi XX amžiaus pradžioje, kaip tam tikra reakcija į nusistovėjusias baleto meno konvencijas. Terminas „Šiuolaikinis šokis“ neišreiškia vienos specifinės šokio technikos, o apima daug įvairių šokio sistemų ir metodų atsiradusių iš modernaus ir postmodernaus šokio tradicijų. Taip pat šis terminas apima įvairias vis dar besivystančias judėjimo filosofijas, kurios grindžiamos žmogaus kūno, kūno ir sąmonės tarpusavio ryšių studijomis.